Kategooriad

Järelmaksu programmi tingimused

1.1 Riided24.ee järelmaksu programmi haldab Riided24 OÜ koostöös Credit Connect Company OÜ-ga (edaspidi Riided24).

Tingimused müüjale

Riided24 järelmaksu programm on loodud, et pakkuda Riided24.ee registreerunud müüjatele suuremaid võimalusi oma toodete müümisel ning klientide leidmisel.  Registreerunud müüjatele ei kaasne sellega mingeid lisakohustusi, erinevus tavamüügi protsessiga on vaid see, et raha laekub müüjale pärast toote teele panemist (vaata 2.5.), kuid kuna maksjaks on Riided24, siis on makse garanteeritud.

Riided24.ee püüab programmiga pakkuda kasutajatele Riided24-le omast veelgi suuremat mugavust ja vabadust!

2.1. Riided24 järelmaksu programmis on võimalik osaleda kõigil Riided24 portaalis registreerunud müüjatel.

2.3. Et müüa oma riideid järelmaksuga, tuleb müüjal vaid konkreetse ostusoovi korral kinnitama tellimus vastavasisulises e-mailis. Tellimuse kinnitamisega kinnitab müüja ka nõustumist Riided24 järelmaksu süsteemi tingimustega.

2.3.1. Olles kinnitanud tellimuse, tuleb müüjal toode teele panna esimesel võimalusel – soovitatavalt samal päeval.

2.4. Müüjal tuleb vastavasisulises e-mailis tellimus tagasi lükata, kui (1) müüja ei soovi oma toodet järelmaksuga müüa, (2) ei nõustu järelmaksu programmi tingimustega, (3) ei saa tellimuses esitatud soovi rahuldada või (3) kui mingil põhjusel on tellimuses sisalduv hind vale.

2.5. Kui müüja tellimust viie päeva jooksul ei kinnita, lükatakse tellimus automaatselt süsteemi poolt tagasi.

Maksmine

2.6. Tellimuses märgitud tasu kantakse müüjale üle Riided24.ee profiilis märgitud konto numbrile 15 kalendripäeva jooksul alates ostja toote kätte saamise päevast. Summa kätte saamiseks peab müüjal olema Riided24.ee profiilis täidetud konto numbri lahter (Minu konto > Lisaväljad müüjale).

2.7. Juriidilistel isikutel, kes soovivad tasu saada 7 päeva jooksul, on võimalus sõlmida Riided24-ga vastavasisuline leping. Riided24-l on õigus keelduda või teatud tingimustel edasi lükata lepingu sõlmimist. Lepingu sõlmimiseks võtta ühendust Riided24-ga aadressil info@riided24.ee.

2.8. Müüja tasu ei sõltu ostja maksest – kui ostja ei tasu toote eest kokku lepitud tasu, ei mõjuta see Riided24 kohustust tasuda toote eest kokku lepitud summa müüjale.

2.9. Riided24-l on õigus maksest müüjale taganeda kui: (1) ostja on avaldanud soovi ostutehingust taganeda seaduses sätestatud 14 päeva jooksul. (2) Kui toode ei jõua kokku lepitud sihtkohta. (3) Kui toode ei vasta lubatud kvaliteedile või lepingu tingimustele. (4) Muudel seadusest tulenevatel tingimustel.

2.10. Riided24-l on õigus müüja makset edasi lükata asjaolude selgitamiseks juhul kui ostja poolt on tulnud kaebus seoses toote või müüjaga. Riided24 otsustab  edasise tegevuse siis kui on selgunud juhtumi üksikasjad.

2.11. Müüja peab teavitama Riided24-ja koheselt aadressil info@riided24.ee kui ostja tagastab toote müüjale.

Transport

2.12. Ostjal on lisaks ise järgi tulemisele võimalus valida nelja erineva kullerteenuse vahel: Post24 (3€), Eesti Post kuni 1 kg (3,7 €), SmartPOST (4 €), ELS Kuller (7 €). Antud summa lisatakse toote hinnale ning makstakse müüjale koos toote hinnaga. Hinnad on võetud vastavate teenusepakkujate standardhinnakirjast ning ümardatud suuremaks.

2.13. Kui toote transpordiks kulub vähem kui ette nähtud summa, võib müüja ülejäänud summa oma kasumimarginaalile lisada.

2.14. Kui summa ei kata tegelikku transpordikulu on müüjal võimalik: (1)ostjaga kokku leppida odavam transpordi viis, mis mahuks ettenähtud summa sisse. (2) ostjaga kokku leppida lisatasu ja selle eest maksmine (vajadusel paluda ostjal uus tellimus esitada). (3) arvestada summa soodustusena toote hinnast maha. (4) tellimus tagasi lükata.

2.15. Müüja kohustub ettenähtud eelarvega pakkuma ostjale parimat transpordi viisi.

2.16. Müüjal ja ostjal on õigus kokku leppida alternatiivne transpordi viis ning selle eest tasumise kord (sel juhul võib ostja märkida järelmaksu ankeedis „Lähen ise kohale“).

2.17. Kui punktis 2.11. toodud teenuste hinnad muutuvad või ei kata enamustel juhtudel vastavaid kulutusi, siis palun andke sellest teada aadressil info@riided24.ee.

Tingimused ostjale

Riided24 järelmaksu programm on loodud, et pakkuda Riided24.ee ostjatele suuremat vabadust ja mugavust oma ostude tegemisel.

3.1. Et Riided24.ee portaalist osta tooteid järelmaksuga tuleb www.riided24.ee aadressil registreerida omale kasutaja ning sisse logida ID-kaardiga. Vajutades toote juures nupule „Maksa hiljem“ tuleb nõustuda krediidi lepingu tingimustega ning sisestada oma andmed.

3.2. Taotluse esitamisega kinnitab ostja järelmaksu programmi tingimustega nõustumist ning oma andmete õigsust.

3.3. Riided24 jätab endale täieliku õiguse otsustada, kas anda ostjale krediiti või mitte.  Samuti on müüjatel õigus tellimusest keelduda. Riided24 ja müüja ei ole kohustatud tellimusest keeldumist põhjendama.

3.4. Kui müüja tellimust viie päeva jooksul ei kinnita, lükatakse tellimus automaatselt süsteemi poolt tagasi.

3.5. Ostjal ja müüjal on õigus kokku leppida alternatiivne transpordi viis ning selle eest tasumise kord (sel juhul võib ostja märkida järelmaksu ankeedis „Lähen ise kohale“ ning transpordi kulu ei lisandu).

3.6. Kui toode ei jõua kohale viie tööpäeva jooksul, tuleb ostjal sellest teada anda Riided24 e-mailile info@riided24.ee.

3.7. Ostjal on õigus internetist ostetud toode tagastada seadusest tulenevalt 14 päeva jooksul. Sellisel juhul tuleb sellest koheselt teavitada toote müüjat ning Riided24-ja aadressil info@riided24.ee.

3.8. Riided24 ei rahulda pretensioone, mis on esitatud hiljem kui 14 päeva pärast tellimuse esitamist.