Kategooriad

KKK

Korduma kippuvad küsimused

Mida tähendab "Uus!" kuulutuse ees?

Sõna "Uus!" näitab toote olukorda ning on kõikide uute toodete ees. Kasutatud riiete ees ei ole midagi. Uued riided on ka igas kategoorias esikohal.

Kas uue toote all võivad olla ka vähe kasutatud riided?

Uuena võib märkida vaid tooteid, mida ei ole kordagi kasutatud ning millel on kõik vastavad müügisildid küljes!

Mis on kuulutuse esiletõstmine?

Kuulutuse esiletõstmisel tõuseb see oma kategoorias kõige esimeseks ning pealkiri muutub suuremaks ja punaseks.

Soovin sõbrale/kliendile enda Riided 24 kasutaja linki saata, et ta näeks minu kuulutusi. Kuidas seda teha?

Kõige lihtsam oleks avada üks enda kuulutus ning saata sõbrale selle kuulutuse link. Kui ta selle kuulutuse juurest allapoole liigub, näeb ta ka kõiki teisi Sinu kuulutusi. Riided 24 töötab selle kallal, et tulevikus oleks igal kasutajal ka oma lehekülg, kus vaid tema enda kuulutused üleval.

Kuidas ma saan kindel olla, et müüja on usaldusväärne?

Meie jaoks on klientide turvalisus äärmiselt oluline ning me teeme kõik endast oleneva, et turvalisust suurendada. Siiski oleme me vaid keskkond kasutajate kokku viimiseks ning me ei vastuta oma lehel müüdavate toodete eest. Küll aga on meie lehel suuremad müüjad aja jooksul end tõestanud rahulolevate klientide näol ning, kui soovite suuremat kindlust, saate meie e-maili aadressilt riided24.ee müüjate kohta üle küsida ning me saame öelda, mida teame antud kasutaja kohta. Et kindlust tõsta, soovitame Teil võimaluse korral isiklikult tootele järgi minna ning selle eest sularahas maksta. Kui mõne müüja kohta tekib kaebusi, siis palun andke sellest meile kindlasti teada aadressil riided24.ee. Me teeme kõik endast oleneva, et oma kliente kaitsta!

Kas enda riiete müümine internetis on ohutu?

Üldiselt tuleks riiete müümisel usaldada oma vaistu ja näiteks kui naisteriideid tahab osta mõni meesterhvas, siis tasuks üle küsida miks ta neid osta tahab. Suur tõenäosus on, et Teie riideid soovitakse osta mõnest teisest linnast kui Te ise olete, sellisel juhul tuleks kokku leppida maksmises ja kasulik oleks kasutada näiteks SmartPosti teenust, kus on võimalik kauba liikumist jälgida ja maksmises võib kokku leppida näiteks selleks ajaks, kui ostja näeb, et kaup on teele pandud. Samuti võib kokku leppida, et pool rahast makstakse ette ja pool pärast kauba kätte saamist või teele panekut. Kui ostja on samas linnas võib kauba kätte anda ka sularaha vastu. Kui Teil peaks tekkima aga probleeme või mõni ostja vedas Teid alt, siis andke sellest kindlasti teada aadressil riided24.ee, et me saaksime ka teisi hoiatada.

Miks mitmed brändiriided riided24.ee lehel nii odavad on?

Riided24.ee keskkonnas müüvad originaalriideid mitmed müüjad, kes on riided toonud otse tehastest või jaemüüjalt ning saavad odavamat hinda pakkuda kuna neil ei kulu raha riidepoe ning personali ülalpidamiskuludeks. Enamuse ühe toote lõpphinnast moodustavad vahendustasud, mida internetikeskkonnas saab oluliselt vähendada.

Kas riided24.ee lehel on ainult orginaalriided?

Riided24.ee lehel on lubatud müüa vaid originaaltooteid! Kui Teil tekib kahtlusi mõne müüja või toote kohta palume sellest meile teada anda e-maili aadressil riided24.ee.